Home Knin Završena četvrtfinala, rezultati i najava današnjih utakmica

[10. DAN FOTO] Završena četvrtfinala, rezultati i najava današnjih utakmica

1070
0 Shares

Poznati su svi polufinalisti:

20:15 MNK Otavice – Zajednica Hrvata BIH Šibensko-kninske županije
21:50 Jako Sport/Karl Dietz Kijevo – Škafić

Rezultati četvrtfinala 24.06.2021:

MNK Otavice 4 – 3 Ritual Kninsko pivo (Vukičević x2, Žumberac, Žilić; Teklić x2, Ratković)
Lišane 1 – 8 Zajednica Hrvata BIH Šibensko-kninske županije (Nakić; Šamija x3, Crnjac, Knežević, Radić, Perić, Čirjak AG)
Jako Sport/Karl Dietz Kijevo 5 (7) – (5) 5 MNK Benkovačko selo Bradarić x3, Marčić, Roguljić; Majić x2, Jarmanović x2, Stojčević; Penali: Tokić, Šarić)
Caffe bar Garage 1 (1) – (3) 1 Škafić (Pamuković, Tunjić; Penali: Franjkić, Džalto)

Rezultati devetog dana 23.06.2021:

Ritual Kninsko pivo 4 – 3 MNK Pokrovnik (Cikojević x2, Repić, Pavković; Vukorepa, Imširović, Jakovljević)
Jako Sport/Karl Dietz Kijevo  0 (2) – (0) 0 Caffe bar Trapula (nakon penala 2:0, Mandurić, Bradarić)
Lišane 2 – 1 Caffe bar Trač (Plazina, Rubelj; Kunac)

Rezultati osmog dana 22.06.2021:

Josip Fasade West Ham Ražine 1 – 2 Zajednica Hrvata BIH Šibensko-kninske županije (Celić; Šamija, Šućur)
MNK Otavice 2 – 1 Caffe Bar Oš Još (Ti. Junaković, Škugor; Bogut)

Rezultati sedmog dana 21.06.2021:

Modular living 1 – 5 Ritual Kninsko pivo (Mrković; Ratković x2, Repić, Pavković, Čavar)
MNK Marina 0 – 3 Caffe bar Garage (Jurin, Pamuković, Knez)
MNK Benkovačko selo 4 – 1 MNK Skalice 2017 (Majić x2, Pejić, T. Bačić; Topić)
Udruga umirovljenika Knin 2 – 7 Škafić (Jerkić, S. Karna; Ćulum x3, Arar, Franjkić, Tomić, Blažević)

Rezultati šestog dana 20.06.2021:

Remax Domani 3 – 5 Caffe bar Trač (Marić x2, Radman-Livaja; Bukarica x2, Maleš, Mrčela, Filipović)
CB Crystal Mip Hotel Mihovil 2 – 5 Jako Sport/Karl Dietz Kijevo (P. Knežević, Matić; Šarić x2, Jukić, Bradarić, Tokić)
MNK Otavice 3 – 1 MNK Kanela Raštane (Vuković, Žumberac, Kosor; Katuša)

Rezultati petog dana 19.06.2021:

Caffe bar Trapula 5– 1 Bilice (Rendić x2, C. Simpson x2, Zeljković; Ćaleta-Car)
Udruga umirovljenika Knin 4 – 1 Športsko društvo Vukšić (M. Marković, I. Marković, Jerkić, S. Karna; L. Bačić)
Sinovi Oluje 0 – 9 MNK Skalice 2007 (Pervan x3, Zorotović x3, Topić x2, Šabić)

Rezultati četvrtog dana 18.06.2021:

Obrt Za Graditeljstvo Dujmović 0 – 1 Caffe bar Garage (Ercegović)
Igrači 1 – 10 Josip Fasade West Ham Ražine (Risonjić, Gotovac x3, Celić x3, Hrstić x2, Sučić, Tešija)

Rezultati trećeg dana 17.06.2021:

Lišane 4 (7) : 4 (6) Mali Japan Ražine (Rubelj x2, Plazonja x2, Nakić, N. Šimunac, Kartelo; Knežić x2, Burazer, Španja, Čoran, Paškalin)
Škafić 3 – 1 MNK Svilaja Mirlović Polje (Marić, Ćulum, Arar; Pavičić)
Caffe Bar Oš Još 5 – 1 MNK Vrana (Bogut x2, Bitunjac x2, Rodić; Stojanov)

Rezultati drugog dana 16.06.2021:

Paratus 2 – 5 MNK Benkovačko Selo (Labor, Arambašić; Lučić x2, D. Pejić, Šušak, Ml. Jarmanović)
MNK Perković 1 – 7 Jako Sport/Karl Dietz Kijevo (Roguljić x2, Bradarić x2, Šarić x2, Baraban; AG Marčić)
CB Dišpet Čista Velika – Zajednica Hrvata BIH Šibensko-kninske županije (Šućur x4, Šamija x3, Knežević x2, Radić)

Rezultati prvog dana 15.06.2021:

MNK Rupe 0 – 3 MNK Kanela Raštane (Colić, Birkić, Katuša)
MNK Pokrovnik 2 – 1 Veterani NK Dinara (Jakovljević x2; Bartula)
MNK Marina 1 – 10 BBS (Soldo; Validžić x3, Palada x2, Jovanović, Šalov, Žderić, Matijaš, Gudelj)

0 Shares