Home Knin Bogat odbojkaški dan: najmlađe 3 pobjede i 1 poraz; najstarije poraz od...

Bogat odbojkaški dan: najmlađe 3 pobjede i 1 poraz; najstarije poraz od Šibenik 91; kadetkinje uzele set Zadru

173
SHARE

Odbojkašice Mladosti 2000 su imale iznimno bogat program.
Najprije su najmlađe cure (2007. i mlađe) odigrale četiri utakmice protiv Šibenika i Vodica i ostvarile tri pobjede i jedan poraz. Ti rezultati ih ostavljaju u konkurenciji za medalje.
Nakon njih su najstarije cure odigrale utakmicu 3. lige protiv Šibenika 91. Nisu ušle dobro u utakmicu, domaćin je to iskoristio i pobijedio 3:0.
I na kraju, mlađe kadetkinje su odigrale dvije utakmice, najprije protiv dosad neporažene ekipe Zadra. Cure su odigrale sjajnu utakmicu, neke su čak odigrale utakmicu života, ali to nije bilo dovoljno. Treći set je završio 26:24 što govori o dobroj igri.
Onda je uslijedila utakmica protiv muške ekipe (izvan konkurencije), gdje su naše cure izgubile 2:1 (svoj set su dobile 28:26).
Pohvala svim igračicama koje su dale sve od sebe.