Home Vijesti Održano proglašenje najboljih sportaša grada Knina

[FOTOGALERIJA] Održano proglašenje najboljih sportaša grada Knina

552
SHARE

Sinoć je održano proglašenje najboljih sportaša grada Knina. Donosimo vam veliku fotogaleriju ovog svečanog događaja.

1.PERSPEKTIVNE SPORTAŠICE i SPORTAŠI KNINSKOG SPORTA

NOGOMETNI KLUB DINARA
1.PETAR BILIĆ
2.DARIO MILOLOŽA
3.LINO ŽUŽIĆ
4.TEO ŠIŠKO
5.ANTE ORLOVIĆ

MNK KIJEVO
1.EMANUEL DILBER
2.LEO VIDOVIĆ
3.KARLO KRIŠTO
4.LEON ERCEGOVAC

ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KNIN
1.FRANKA KOLOŠ
2.PATRICIJA JANDRIĆ
3.LORENA ŠTRBAC
4.BLAŽENKA MANDIĆ
5.IVA MARETIĆ

ODBOJKAŠKI KLUB ,,MLADOST 2000,,
1.IVA RAMLJAK
2.MARIJA JURAKOVIĆ
3.INES SINOBAD
4.IVONA HRGA
5.LAURA KABIĆ
6.LANA ANIĆ KREMIĆ

TAEKWONDO KLUB OLIMPIC
1.ĐURĐA RADULOVIĆ
2.ALEKSANDRA RADULOVIĆ
3.LEONARDA GAŠPAR
4.STELLA VIDOVIĆ
5.PETRA MARIĆ
6.ANTE KLEPO
7.IVAN ZORIĆ

KARATE KLUB TIGAR
1.DRAGANA ĐEKANOVIĆ
2.ZORANA ĐEKANOVIĆ
3.GORANA ĐEKANOVIĆ
4.JOVANA ĐEKANOVIĆ
5.IVAN KRVAVICA

ATLETSKI KLUB SVETI ANTE
1.LANA ANIĆ KALIGER
2.ANA TOŠIĆ
3.SARAH DJAK
4.LARA JELIĆ
5.MATEJ DELAČ

TAEKWONDO KLUB DIV-KNIN
1.LORENA DJAK
2.ANA POPOVIĆ
3.NIKA DODIK
4.PETRA LEA JELIĆ
5.ANA MARIA MIKULIĆ
6.NIKOLA ČEKO
7.MATE TESKERA

KARATE KLUB KNIN
1.MATEO HERCEG
2.ANTONIJA HERCEG
3.ANA MARTINOVIĆ
4.IVONA ŽABIĆ
5.TARA KUNDIT

KOŠARKAŠKI KLUB KNIN
1.ENA TASLAK
2.SIMONA GAZIBARA
3.TONI IVANKOVIĆ
4.ROKO IVANKOVIĆ
5.LUKAS LIČANIN

2. NADE KNINSKOG SPORTA POJEDINAČNO

KRISTINA JAKOVLJEVIĆ-Taekwondo klub DIV-Knin
Državna kadetska prvakinja
Brončana medalja s kadetskog europskog prvenstva
DANIELA JELIĆ-ATLETSKI KLUB SVETI ANTE KNIN
Prvo mjesto na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke
Drugo mjesto na Prvenstvu Hrvatske za kadetkinje u skoku u dalj

MATEO PRATLJAČIĆ-Taekwondo klub Div-Knin
5.MJESTO NA EUROPSKOM JUNIORSKOM PRVENSTVU
1.MJESTO NA JUNIORSKOM PRVENSTVU HRVATSKE

3. NADE KNINSKOG SPORTA-EKIPNI SPORTOVI
JOSIP PALIĆ-NOGOMETNI KLUB DINARA KNIN

VALENTINA BARTULA –ODBOJKAŠKI KLUB MLADOST 2000

4.PERSPEKTIVNA ŽENSKA EKIPA

TAEKWONDO KLUB DIV KNIN-KADETKINJE/4.MJESTO NA DRŽVNOM KADETSKOM PRVENSTVU HRVATSKE
1.Kristina Jakovljević
2.Elizabeta Krišto
3.Lea Grbavac
__________________________________________________

5.PERSPEKTIVNA MUŠKA MOMČAD-NK DINARA ,KADETI
PRVACI ŽUPANIJSKE LIGE ,TRENUTNO ZAUZIMAJU PRVO MJESTO NAKON JESENSKOG DIJELA NATJECANJA U MEĐUŽUPANIJSKOJ LIGI ZADAR-ŠIBENIK

NK DINARA-KADETI U SASTAVU
ANTE KESER,MATEJ ILIĆ,DUJE CIGIĆ,ANTONIO JOZANOVIĆ-,DENIS BATARILO,PETAR BAJAN,ANDREJ BANOVIĆ,FILIP DAMJANOVIĆ,TONI IVIĆ,ZVONKO BARIČEVIĆ,NIKOLA KULUZOVIĆ-RELJIĆ,JOSIP PALIĆ,ANTON GLASNOVIĆ,ANĐELO CIMEROTIĆ,ANTONIO MARKOVIĆ,LUKA BAJIĆ,IVAN TAVIĆ,ANTE ZORE,TONI DILBER,DOMAGOJ MIŠKOVIĆ,GABRIEL HRGA,TOMISLAV BAKOVIĆ,BRUNO CIGIĆ-TRENER MIROSLAV ČALIĆ
_________________________________________________
—————————————————————————-
6.POSEBNO PRIZNANJE ZA 20 GODINA SPORTSKOG DJELOVANJA
BOĆARSKI KLUB ZRINSKI -KNIN

7.SPORTSKI DJELATNIK; JOSIP BEBEK-PREDSJEDNIK OK MLADOST 2000

8.SPORTAŠ S INVALIDITETOM-BRUNO JUREŠIĆ –KLUB SJEDEĆE ODBOJKE KNIN 95

————————————————————————————–

9.TRENER; DRAŽEN LASIĆ-ATLETSKI K LUB SVETI ANTE
DRAGAN PIJUH-TAEKWONDO KLUB DIV KNIN
SVOJIM RADOM I REZULTATIMA SVOJIH SPORTAŠA ZASLUŽILI SU PRIZANJE ZA NAJUSPJEŠNIJEG TRENERA U 2019.GODINI.

—————————————————————————–
10.MUŠKA MOMČAD-NK DINARA
IVAN AKRAPOVIĆ,LAZAR AMANOVIĆ,TONI BLAŽEVIĆ,MARKO BODULJAK,ANTE DUJIĆ,STIPE ERCEGOVAC,ANDRO FRANJIĆ,IVAN ILIĆ,LOVRO IVANČEVIĆ,MARKO JURIĆ,DANIEL KARNA,SREĆKO KARNA,JOSIP KESER,IVAN MATIĆ,MARIO ANTE ROMIĆ,ŽELJKO STOJAK,JOSIP TESKERA,IVAN TOMIĆ,ANTONIO VARNICA,LUKA VUGREK,DARKO VUČEMILOVIĆ ALEGIĆ,ANTE VRANJIĆ VUČEMILOVIĆ,PAŠKO ČOLAK,ZVONIMIR ŠUĆUR,ANTONIO POPOVIĆ,FILIP BOGUT-TRENER DUJO BARIĆ

11.ŽENSKA EKIPA- ODBOJKAŠKI KLUB MLADOST 2000
GABRIELA JUKO,SARA TOVIĆ,VALENTINA BARTULA,ANASTASIA JAKOVLJEVIĆ,ANĐELA MARIĆ,IVONA HRGA,MARIJA JURAKOVIĆ,LANA ANIĆ KREMIĆ,LAURA KABIĆ,IVA RAMLJAK,INES SINOBAD,MICHAELA BUŽONJA,MIA GUGO-TRENERICA MATEA BUŽONJA

12.SPORTAŠICA -ELA JELIĆ –TAEKWONDO KLUB OLYMPIC
2 mjesto na mlađem seniorskom prvenstvu Hrvatske

————————————————————————

13.SPORTAŠ-MARKO ČEKO,ATLETSKI KLUB SVETI ANTE
Mlađi seniorski prvak na 200 metara
2.na seniorskom prvenstvu Hrvatske na 200 metara
Ostvaren najbolji rezultat na Hrvatske na 100 i 200 metara
Najbolji atletičar Hrvatske do 20 godina

MATEA JELIĆ –
POSEBNA NAGRADA GRADA KNINA

Feral News se odriče prava na slike u korist sportaša te na linku http://bit.ly/sportasi-knin-2019 možete skinuti slike u većoj rezoluciji.