Home Knin Kijevo u derbiju druge lige svladalo Crnicu 4:3

[VIDEO] Kijevo u derbiju druge lige svladalo Crnicu 4:3

1907
SHARE

Jučer je pred prepunim gledalištem Kijevo u derbiju druge lige svladalo Crnicu 4:3.

U izvrsnoj utakmici, prepunoj preokreta bolje su počeli gosti, iskoristili pogrešku domaće obrane i poveli 1:0. Kijevo je uraganski okrenulo na 2:1, pri čemu su gosti brzo došli do 5 prekršaja, ali to Kijevo nije iskoristilo.

I u drugom poluvremenu drama – Crnica bolje ulazi u igru i u prvoj minuti gosti izjednačuju. Kijevo povećava nervozu i pravi 5 prekršaja i dolazi na rub poraza.

Crnica je povela 3:2 i promašila dva kaznena udarca (oba su promašili bivši kijevski igrači – Jurjević i Šamija). Kao što u sportu biva, kad ne iskoristiš svoje šanse budeš kažnjen, što se gostima na sreću Kijeva i dogodilo. Dvije minute prije kraja je Šućur sretno izjednačio i na kraju, odnosno 10-ak sekundi prije kraja je najbolji igrač lige Palavra zabio za 4:3 i erupciju oduševljenja u dvorani.

Čestitke svim igračima, i domaćim i gostima na vrlo fer i korektnu utakmicu s obzirom na njen značaj. S ovom pobjedom Kijevo se penje na vrh tablice i otvara mogućnost ulaska u najviši rang natjecanja